PAVĖSINĖS

Pavėsinė Nr. 4

Išoriniai matmenys 3,0×3,0 m. Sienos : egliniai rąsteliai Ø 15,5 cm, stogas – drebulinės skiedros. Priekyje ąžuolinės šakos. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 5A

Išoriniai matmenys 3,0×5,0 m. Sienos – egliniai rąsteliai Ø 15,5 cm. Stogas – drebulinės skiedros. Priekyje, kampuose ąžuolinės šakos. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 5B

Išmatavimai 4,80 m.×3,0 m. Sienos – egliniai rąsteliai. Stogas – drebulinės skiedros, gali būti ir kita danga. Su medinėmis grindimis. Priekyje atramos ir baldai – ąžuoliniai. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 6

Išoriniai matmenys 3,0×3,0 m. Sienos egliniai rąsteliai Ø 15,5 cm., 2 vnt. Ramsčiai 3 ąžuolinės šakos, vienoje pusėje 1,0 m. Aukščio tvorelė iš ąžuolinių šakų.  Stogas – drebulinės skiedros. Grindys – eglinės lentos. Stalas – 1,70×0,80m., ąžuolinis- 1 vnt., 2 suolai prie sienos, 3,0 m. ilgio su prisukamais atlošais prie sienų. Vienas suolas kilnojamas 1,70 m. ilgio. Visi ąžuoliniai. Paviršinis sienų, stogo, grindų bei baldų impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 7

Šešiakampė. Išoriniai matmenys 3,5 m. x  3,5 m. Atramos ir tvorelės iš ąžuolo medienos. Stogas – drebulinės skiedros. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršiai impregnuoti.

Pavėsinė Nr. 8

Išmatavimai 3,50 m.×3,0 m. Sienos – egliniai rąsteliai. Stogas – drebulinės skiedros, gali būti ir kita danga. Su medinėmis grindimis. Priekyje atramos ir baldai – ąžuoliniai. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 9

Išoriniai matmenys 3,00 m. x 3,00 m.

Sienos egliniai rąsteliai – Ø 14-16 cm. Ramsčiai ir tvorelės iš ąžuolinių šakų.

Stogas penkiašlaitis iš drebulinių skiedrų, galima ir kita danga. Grindys – eglinės lentos, komplektuojama su ąžuoliniais baldais. Stalas 1,50 x 0,80 m, 3 suolai. Paviršiai impregnuoti.

Pavėsinė Nr. 10

Išmatavimai 4,00 m.×3,50 m. Sienos – egliniai rąsteliai. Stogas – drebulinės skiedros, gali būti ir kita danga. Su medinėmis grindimis. Priekyje atramos ir baldai – ąžuoliniai. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė Nr. 11

Išoriniai matmenys 3,00 m. x 3,00 m.

Sienos iš 12 cm. storio stačiakampių ąžuolinių tąšų. Ramsčiai ir tvorelė iš ąžuolo šakų, gali būti ąžuolinės grindys.

Komplektuojama su baldais ar be jų. Stogas – drebulinės skiedros. Paviršiai impregnuoti.

Pavėsinė Nr. 37

Išmatavimai 4,00 m.×3,50 m. Sienos – egliniai rąsteliai. Stogas –drebulinės skiedros. Su medinėmis grindimis. Priekyje atramos ir baldai – ąžuoliniai. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

Pavėsinė

Gaminame įvairių dydžių ąžuolines pavėsines su baldais, pagal užsakovo išmatavimus.

Pavėsinė

Gaminame įvairių dydžių ąžuolines pavėsines su baldais, pagal užsakovo išmatavimus.

Pavėsinė 38

Išmatavimai 3,60 m.×3,00 m. Sienos – egliniai rąsteliai. Stogas – bituminė danga, gali būti drebulinės skiedros. Su medinėmis grindimis. Priekyje atramos ir baldai – ąžuoliniai. Komplektuojama su baldais ar be jų. Paviršinis sienų ir stogo impregnavimas.

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *